Bahçeşehir Koleji, Bandırma Esnaf Sanatkârları Anaokulunu yeniledi

Bahçeşehir Koleji, 20. Sene projesi kapsamında Bandırma Esnaf Sanatkârları Anaokulunu yeniledi. Bahçeşehir Kolejinin bu sosyal mesuliyet projesine, Bandırma Bahçeşehir Koleji SosyalBen Junior öğrencileri oyuncak toplayarak, Okul Yapı eğitim materyalleri, Uğur Yayınları ve Bahçeşehir Yayınları çocuk kitabı sağlayarak destek verdi. Bahçeşehir Koleji SosyalBen Junior öğrencileri toplanan tüm yardım malzemelerini Bandırma Esnaf Sanatkârları Anaokuluna teslim etti.

Bahçeşehir Koleji SosyalBen Junior öğrencilerine bu ziyarette Bandırma Milli Eğitim Müdürü Şakir Demirhan, Bandırma Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mebrike Balvar, Bahçeşehir Koleji Kurumsal İletişim Direktörü Çiğdem Işık eşlik etti.Bandırma Milli Eğitim Müdürü Şakir Demirhan, anaokulu yenilme projesinin çok anlamlı bir sosyal mesuliyet projesi olduğunu belirterek, Bandırma Bahçeşehir Koleji SosyalBen Junior öğrencilerini tebrik etti.Projenin 2. adımı olarak 13 Mart Perşembe saat 14.30’da Bandırma’daki tüm anaokulu öğretmenlerine Bahçeşehir Üniversitesi’nden Prof. Dr. Filiz Polat tarafından, ‘’Okul Öncesi Eğitim ve Erken Müdahale’’ semineri verilecek. Seminer, Bandırma Bahçeşehir Koleji konferans salonunda gerçekleştirilecek.Bahçeşehir Koleji, 20. seneninde 20 şehirde 20 devlet anaokulu yenileme projesinin dokuzuncusu 19-20 Mart’ta Edirne’de gerçekleştirecek.

Bir önceki yazımız olan Bağcılar, bilişim teknolojilerini konuştu başlıklı makalemizde bağcılar, bilişim ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.